• verze:

1
Online
Okresní kolo ve volejbale

V pondělí, 9.12. 2019 se naše škola zúčastnila Okresního přeboru ve volejbale středních škol. Dívčí týmy se přihlásily čtyři: SPGOA, SŠ Moravský Krumlov, Střední zdravotnická škola ve Znojmě a náš každoroční velký rival, Gymnázium Dr. Karla Polesného. Hrálo se na dva vyhrané sety, v případě remízy by následoval tie-break. První zápas nás čekaly dívky z Moravského Krumlova, ze začátku jsme se ještě sehrávaly, a tak jsme do stavu 10:10 byly vcelku vyrovnané, pak jsme ale zabraly a set s přehledem vyhrály 25:15. Druhý set už šel jako po másle. Konečný stav 2:0! Hned v druhém zápase jsme nastoupily proti našim rivalkám z tvz.GYMZN. Ze začátku jsme s nimi držely krok, ale v druhé polovině nás udolaly těžkým servisem a kvalitní obranou na síti. Set jsme prohrály, ale bojovaly jsme dál. Druhý set jsme se s děvčaty z GYMNZ držely do stavu 15:15, díky našemu kvalitnímu servisu. Avšak nestačilo to a bohužel jsme prohrály i druhý set, takže 0:2. Čekal nás však ještě jeden zápas a to se znojemskou “zdravkou”, kterou bez zaváhání porážíme 2:0. Tudíž z letošních středoškolek bereme opět 2. místo. Na krajské kolo bohužel nepostupujeme... Děkujeme paní učitelce Daně Nesnídalové, že nám veřila do poslední minuty a po celou dobu turnaje nám fandila a koučovala nás. Rok od roku budeme získávat více zkušeností, a tak doufám, že v příštích ročnících se karty obrátí a kraj si konečně zahrajeme.