logo gpoa barva pruhledne 1 

Gymnázium, Střední pedagogická škola,
Obchodní akademie a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace
Pontassievská 3, ZNOJMO

 facebook youtube  0067 phone+420 515 158 101 0070 envelop info@gpoa.cz

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie
a Jazyková škola 
s právem státní jazykové zkoušky Znojmo,
příspěvková organizace, 
Pontassievská 3, ZNOJMO

ISIC karty u nás ve škole

ISIC

POZOR, ZMĚNA

Jazyková škola nabízí

Naše projekty

Certifikace Cisco

CNA logo

Europass

europass

Pěvecký sbor Znoimia

znoimia

Šachový kroužek

krouzek sachy

Gymoped - školní časopis

gymoped

Počet přístupů

Dnes293
Včera566
Týden859
Měsíc2755
CELKEM1613355

  • Vaše IP adresa: 18.207.136.189
  • Webový prohlížeč: Unknown
  • verze:

9
Online
Kdo koho pozná (2021)

Kdo koho pozná (2021)

Mgr. Dana Volcová, předškolní a mimoškolní pedagogika A, denní studium,

Adamová Tereza, Baštová Barbora, Beňová Klára, Bulínová Bára, Burešová Tereza, Černá Lucie, Dobešová Evelyn, Elsnicová Pavlína, Fialová Anna, Fialová Barbora, Fousková Aneta, Holcová Olga, Houserová Veronika, Hůďová Adéla, Klimešová Lenka, Kolářová Amálie, Kupilíková Nela, Pavlíčková Michaela, Pelikánová Monika, Pločková Tereza, Polášková Marie, Pospíchalová Adéla, Sasková Sabina, Sikmundová Natálie, Šic Jaromír, Šťavová Lenka, Valentová Terezie, Vávrů Gabriela, Vorlická Eva, Žampová Julie.

2021 pmp a

PhDr. Jan Navrátil. sociální činnost B, denní studium,

Bednář Daniel, Bitala Stanislav, Bulíčková Pavla, Bulová Tereza, Holíková Kateřina, Holíková Veronika, Herzigová Nikol, Hrnčířová Kateřina, Hryčovská Natálie, Chaloupková Lenka, Chlubna Matěj, Jelínková Jolana, Jurkasová Tereza, Kloudová Kateřina, Kočí Kateřina, Kuřitková Jana, Letochová Barbora, Mészová Kristýna, Mrkvičková Gabriela, Olšanská Kristýna, Pijáčková Adéla, Ryšánková Tereza, Řeřichová Barbora, Tomek Vojtěch, Tunková Sabina, Voborná Lenka, Zajíčkovská Emilie, Benková Simona, Chaloupková Karolína.

2021 sc b

Mgr. Pavlína Jourová, pedagogické lyceum C, denní studium,

Auerová Kristýna, Bastlová Veronika, Březina Jan, Cuperová Tereza, Dvořáková Kristýna, Fousková Nikola, Fruvirt Michal, Hanáková Kateřina, Hanzálková Žaneta, Havelková Eliška, Holub Jiří, Kerel Viktor, Klárisová Aneta, Lhotská Anna, Liščák Tadeáš, Ludvíková Hana, Majzlíková Monika, Matoušková Kateřina, Mlátilíková Barbora, Mráz Ondřej, Pecháčková Michaela, Raputová Adéla, Rozsypalová Pavlína, Straková Zuzana, Süsenbeková Zdislava, Svoboda Ivo, Svozilová Vendula, Šenkýřová Aneta, Šobová Magdaléna, Štursová Aneta, Valová Kateřina.

2021 pl c


Sdílejte tento článek