Kdo koho pozná (2003)

Mgr. Monika Kašparová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Hemala Bohuslav, Hutař Aleš, Korecký Jiří, Novotný Pavel, Plocr Tomáš, Prudký Tomáš, Šlapák Lubomír, Wolczyk David, Dukátová Zuzana, Kamarádová Lucie, Kölblová Lucie, Lehoczká Adriana, Margetinová Kristýna, Mariánusová Vendula, Poláková Bohumíra, Svobodová Martina, Štěpánková Klára, Zatloukalová Jana, Ludvíková Soňa.

Kdo koho pozná (2001)

PaedDr. František Nesvadba, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Coufalová Eliška, Fousková Jana, Gross Jan, Jurčová Petra, Kauerová Zuzana, Králová Zuzana, Krčková Ivana, Krejčí Lucie, Oravec Radek, Plačková Petra, Polák Vladimír, Roštínská Petra, Sabáček Libor, Stehlík Libor, Svobodová Eva, Taušová Alena, Veselá Lucie, Všetečková Iveta, Pavlačková Lucie, Petříková Zdeňka, Zajíčková Vendula, Dobešová Kateřina, Svoboda Jan, Linhart Jiří.

Kdo koho pozná (2000)

Mgr. Pavel Kolář, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Beran Václav, Libra Michal, Bugajev Viktor, Burian Michal, Denemarková Lucie, Filipová Marie, Hebelka Ivo, Holík Jan, Holubová Irena, Jurka Pavel, Kervitzerová Markéta, Keyzlarová Sandra, Knoppová Hana, Koželuhová Irena, Král Tomáš, Králová Michala, Krkošková Eva, Kuchařová Lenka, Málková Petra, Maršalík Daniel, Mastný Pavel, Moravcová Šárka, Petr David, Petrželková Martina, Pokorná Eva, Šesták Petr, Vavřín Jaroslav, Vránková Lenka, Kozměr Michal, Zbytovský Zdeněk, Wysogladová Marie.

Kdo koho pozná (1999)

Mgr. Ludmila Gretzová, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Antoš Ondřej, Balíková Vladěna, Bartík Zbyněk, Bíla Jindřich, Bílá Olga, Cihlář Radek, Fischer Pavel, Herkuczová Lenka, Holíková Jiřina, Hoňková Veronika, Chalupa Martin, Jelínek Igor, Jelínková Lucie, Komárková Lenka, Konvalina Leoš, Kovářová Iva, Mašterová Lucie, Muchová Vladimíra, Nešetřilová Lucie, Ondovčin Tomáš, Pokorná Olga, Studená Magda, Šimeček Zbyněk, Šoba Oldřich, Šťávová Jana, Váňová Barbora, Vizingr Josef, Zezula Lukáš, Horová Jolana.

Kdo koho pozná (1998)

Mgr. Petr Svoboda, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Denková Michaela, Gabrhelová Jana, Herzig Petr, Kovařík Pavel, Luňáková Klára, Mareš Tomáš, Matoušek David, Mikulka Tomáš, Patočka Jan, Pennová Lenka, Průša Michal, Strejcová Pavla, Šušolová Jana, Vašíček Ondřej, Veselý Daniel, Vráblíková Hana, Krejčí Jiří, Procházka Václav.

Kdo koho pozná (1997)

RNDr. Miroslava Součková, sedmileté gymnázium A, denní studium,

Bárta Radim, Beranová Šárka, Bureš Vít, Dechet Pavel, Findová Petra, Fišerová Karla, Havránek David, Kopřiva Zbyněk, Lukešová Terezie, Melicharová Alena, Procházka Zdeněk, Trachtulcová Hana, Vašíček Pavel, Vejlupková Olga, Vráblík Zdeněk, Vystydová Svatava, Zajíček Antonín.

Strana 2 z 2

© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.