GPOA Cup

Disciplíny: fotbal, florbal, ringo, vybíjená (kapitánka)
V těchto disciplínách mezi sebou soupeří vždy dvě třídy. Dvojice tříd jsou vybírány podle věku (př. prima a sekunda). Během celé soutěže třída získává a ztrácí body. Ve fotbale, florbale se počet gólů rovná získaným bodům. Ve vybíjené a v ringu získáte za vyhraný set/hru 10 bodů. Za určitých situací může třída body i ztrácet.

Každá třída sestaví týmy studentů, které ji budou reprezentovat v každé disciplíně. Fotbal s vybíjenou a florbal s ringem budou probíhat souběžně, proto nesmí být jeden student ve dvou týmech, které hrají souběžně. V každém týmu musí být alespoň 3 dívky (nepočítaje náhradníky). Každá dvojice tříd bude mít na soutěžení vyhrazené 2 vyučovací hodiny. Později uděláme rozpis podle počtu přihlášených tříd. Přihláška (DOCX) je ZDE.

1. Fotbal
- školní hřiště
- 20 min \ 5 min pauza \ 20 min
- tým: 8 hráčů + 1 brankář + 2 náhradníci
- ve hře vždy 5 + 1
2. Ringo
- školní hřiště
- 45 minut
- tým: 6 + 2 náhradníci

3. Florbal
- tělocvična
- 20 min \ 5 min pauza \ 20 min
- tým: 8 hráčů + 1 brankář + 2 náhradníci
- ve hře vždy 5 + 1
4. Vybíjená
- tělocvična
- 45 minut
- tým: 6 + 1 kapitán + 2 náhradníci

Přihlášky dostali předsedové tříd. Vyplněné je prosím odevzdejte do konce února 2018.
Nehrajeme podle klasických pravidel, ale podle těch jednodušších, která se běžně používají v tělocviku!!! Třída, která získá nejvíce bodů, vyhrává. Vyhlášení výsledků a předání ceny proběhne poslední den soutěže a bude zakončen učitelským fotbalovým zápasem. :-)

Termín akce bude upřesněn později. Záleží nám na počasí. 

Adam Štraus


Sdílejte tento článek
© 2019 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.