V letošním školním roce proběhl třetí ročník soutěže CHEMIE VE FOTOGRAFII.
Vítěznou fotografii vyfotila při laboratorním pokusu Anežka Rybníčková a Eliška Šustáčková z G2.B a že slečny izolovaly chlorofyl, by určitě nikdo nehádal. Nejpovedenější video vytvořila Anežka Čižmářová a Nina Grunda z G4.A při pokusu s manganistanem draselným. Gratulujeme.
Chemii zdar
Mgr. Michaela Leischnerová a Mgr. Eva Suchá
Obrázky článku:







Cambridge English






