Příroda Znojma a Den Země zná vítěze

Výtvarné soutěže Příroda Znojma a Den Země se zúčastnilo více jak sto padesát studentů z naší školy a nakreslili kolekci nádherných obrázkům, z nichž část z nich bude použita na kalendář města Znojma pro rok 2020. Vítězky si ve středu 12.6.2019 převzaly ocenění za nejhezčí kresby znojemské flóry a fauny a za návrh plakátu pro Den Země.

Koordinátorka projektu Zdravé Znojmo Soňa Bystřická z města Znojma a Manažer pro celospolečenské funkce lesa Ondřej Benešovský z Městských lesů Znojmo předali drobné dárky, včetně volné vstupenky na znojemské vinobraní, děvčatům z gymnaziálních a pedagogických tříd GPOA Znojmo.
Přírodu Znojma vyhrála, podle hlasování účastníků výstavy v Louckém klášteře, Amálie Kolářová z P2.A. Jen o pár hlasů za ní skončila Lucie Vávrová G4.A a třetí místo si vymalovala Jitka Málková z P1.C.
Plakát Den Země 2019 nejlépe nakreslila Viktorie Němcová z G1.B. Zástupce městských lesů ocenil i výtvarné návrhy Anastasie Valerie Šapovové a Markéty Novotné z P3.C. Děvčatům blahopřejeme.

Mgr. Gabriela Lamichová


Sdílejte tento článek
© 2019 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.