Previous Next

Projektové dny na Obchodní akademii – soutěž „Rozpočti si to!“

Začátek měsíce června se na Obchodní akademii nesl v duchu projektových dnů.

V úterý 4. 6. se třída E2.B zúčastnila soutěže „Rozpočti si to!“ vedenou lektory ze společnosti yourchance o.p.s. „Rozpočti si to!“ je interaktivní zábavná soutěž pro žáky, při které se praktickým způsobem seznamují s oblastí domácího hospodaření, se světem práce a s různými formami vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti.

Ing. Lenka Kseničová


V úterý 4. června 2019 se naše třída E2.B zúčastnila projektu KaPoDaV. Lektoři z tohoto projektu si pro nás připravili celodenní hru se zaměřením na finanční gramotnost. Díky tomuto programu jsme se zdokonalili nejen v samotném účetnictví, ale také v tom, jak správně zapůsobit na pohovoru. Naučili jsme se hospodařit s penězi a jak zvládnout nečekané finanční situace. Na závěr jsme ve skupinkách představili prezentaci o člověku, kterému jsme měli za úkol vymyslet tři roky života, zejména se zaměřením na finance. Všichni si tuto akci velice užili a jsme rádi za nové zkušenosti. Za tuto možnost děkujeme paní učitelce Kseničové. 

Kristina Kovaříková  E2.B

Další připomínky a postřehy studentů


Sdílejte tento článek
© 2019 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.