Previous Next

Naši šachisté v krajském kole

Krajské kolo přeboru škol v šachu se v minulém týdnu konalo v Břeclavi. Do této soutěže se nominovala hned dvě družstva naší školy. Konkurence jihomoravských týmů byla velká. V kategorii středních škol obsadilo družstvo GPOA Znojmo 8. místo. Mladší šachisté (kategorie do 15 let) skončili na 10. místě. Nejúspěšnějším šachistou z obou týmů se stal Tomáš Frk ze třídy G3.A, ze sedmi partií získal celkem 5 bodů.
Šachisté se pravidelně schází ke svým tréninkům každý pátek v 14 hodin v učebně na Dolní České. Aktuální informace o činnosti šachového klubu naší školy najdete zde.


Sdílejte tento článek
© 2019 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.