GPOA Cup 2018

Ve dnech 6. – 14.6.2018 probíhal v budově obchodní akademie GPOA Cup. Nastoupilo proti sobě 5 tříd, které se utkaly ve čtyřech disciplínách – fotbal, florbal, ringo a vybíjená. Během každé disciplíny získávaly třídy body. Všechny sporty probíhaly v tělocvičně a na každý zápas bylo vyhrazeno 20 minut.

Jako první se utkaly ve středu 6.6.2018 třídy E1.B a E2.B. I přes veškerou snahu E1.B se už v první hodině dostala E2.B do vedení a nepomohla jim ani pomoc v druhé hodině při florbale jejich třídního učitele pana Janského, který po tělocvičně běhal v pantoflích, aby pro svoji třídu nahrál góly a také si užil trochu té zábavy se svými žáky. Z tohoto zápasu se počítaly body třídě E2.B.
Druhé utkání, na kterém si opět zahrála E2.B, tentokrát však s E3.B proběhl v úterý 12.6.2018. E3.B nastoupila se silnými, odhodlanými hráči a porazili E2.B ve všech disciplínách. Poražené třídě se tím pádem i přes velký počet nasbíraných bodů v prvním zápase šance na dort vypařily a E3.B mohla předčasně oslavovat.
Třetí a poslední utkání proběhlo ve čtvrtek 14.6.2018. Třídy E1.C a E2.C dostaly na začátku her pravidla, podle kterých se měli řídit, avšak hned první hodinu se pravidla nějakým způsobem ztratila. I přes menší problémy se ale odehrála všechna utkání bez hádek a pravidla se nakonec našla.
Výsledky jsou následovné:
1. E3.B – 38 bodů
2. E2.B – 27 bodů
3. E1.C – 19 bodů
4. E2.C – 16 bodů
5. E1.B – 13 bodů

Za první místo si E3.B vybojovala dort, o který se i štědře podělila s druhým místem (dort byl vážně krásný, a i když byl docela velký, nic z něj nezbylo). Za druhé místo vyhrála E2.B Party mix bonbony. Poslední oceněnou třídou se stala E1.C, která si vysloužila menší balíček bonbonů.
Děkuji všem zúčastněným třídám, a hlavně učitelům za pomoc a vstřícnost.

Eva Radvanská

P.S. Na úvodní fotografii je dort jiný (pozn. admina).


Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.