Previous Next

GPOA Cup 2018

Ve dnech 23. – 26. 4. 2018 probíhal na budově Pontassievská první ročník školního turnaje – GPOA Cup. V pondělí, úterý a středu proti sobě nastoupilo celkem 14 tříd ve čtyřech různých disciplínách – fotbal, florbal, vybíjená a ringo. Během těchto tří dnů získávaly třídy body.

Záleželo jednak na tom, jak si tým v daném sportu vedl, ale vždy na konci těchto zápasů jsme třídám přidělovali body za atmosféru při zápasu, za různá sportovní gesta, styl hry a kdejakou další věc, která rozhodčí napadla. To kvůli tomu, aby se nebralo v potaz jen skóre, ale abychom také ocenili přístup jednotlivých tříd k turnaji, což byl vlastně důvod, proč se tato akce konala – pobavit se! A to se povedlo. Všechny třídy (až na výjimku) přistupovali k celé akci skvěle, počasí nám přálo a soutěžící, diváci, rozhodčí i dozorující učitelé si turnaj určitě užili a pobavili se. Poslední den turnaje proběhlo na hřišti vyhlašování výsledků turnaje (ty byly až do této chvíle tajné) a předali jsme vítězům diplomy a hlavní cenu – 2 čokoládové dorty.

Celkem se mezi 14 tříd rozdělilo 724 bodů a třídy se umístily následovně:

1. G3.A
2. P2.C
3. G7.A
4. G6.A
5. G5.A
6. P2.A
7. P3.A
8. G2.A
9. P1.B
10. G4.A
11. G2.B
12. G1.B
13. G1.A
14. G3.B

Mockrát děkujeme všem zúčastněným, děkujeme paní Herzigové za pomoc s úplně vším, panu řediteli, tělocvikářům za vstřícnost a všem, co se na turnaji jakkoliv podíleli! Už teď můžeme slíbit, že turnaj budeme dělat i příští rok!

Adam Štraus, Jan Ondruš


Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.