Previous Next

Šachový turnaj O Znojemského rytíře

V sobotu 21. dubna proběhlo v reprezentačních prostorách Louckého kláštera ve Znojmě mistrovství České republiky žen v rapidšachu Znojemská královna. Souběžně s tímto vrcholovým utkáním uspořádal šachový klub GPOA turnaj pro děti O Znojemského rytíře 2018.

Utkání se zúčastnilo 36 dětí z okresu Znojmo, ale přijeli i mladí šachisté z Brna, Třebíče a Mikulova. Z šachového klubu GPOA Znojmo se mezi silnou konkurencí umístil na 4. místě Jakub Molík, 8. místo obsadil Pavel Jordán (G3.A), následován byl Tomášem Frkem (G2.A) a Kryštofem David Michalicou (G1.A).
Poděkování za zorganizování tohoto turnaje patří vedoucímu šachového kroužku GPOA Znojmo Radku Skoumalovi a trenéru Zdeňku Molíkovi. Věcné ceny pro vítěze i pro všechny účastníky O Znojemského rytíře věnovala paní Ing. Anna Adámková, jejich rodinný vinařský podnik dlouhodobě sponzoruje šachové turnaje v okrese Znojmo.


Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.