Previous Next

Muzejní kufřík

Na naší škole nyní probíhá projekt ve spolupráci s Jihomoravským muzeem ve Znojmě. Studentky Veronika Moravcová, Lucie Šindelářová a Hanka Bálková z pedagogické 3.A, realizují projekt nazvaný Muzejní kufřík se skřítkem Muzejníčkem.

Již navštívily školky: náměstí Armády ve třídách Kytiček a Veverek, MŠ Prokopa Diviše 116 v Příměticích třídy Včeliček a Koťátek a na Holandské třídu Soviček. Hlavním cílem bylo seznámit děti v MŠ se sbírkami muzea, ukázat jim, co to vlastně muzeum je a že s některými částmi sbírek můžeme zažít chvilky plné her. Myslíme si, že tento projekt můžeme považovat za vydařený, protože se líbil jak dětem, tak paním učitelkám. Doufáme, že naše škola bude pokračovat v dalších projektech tohoto typu.

Za kolektiv Muzejního kufříku Veronika Moravcová


Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.