Volejbalový turnaj dívek – 3. v kraji!

Dne 23. 3. 2018 se konalo krajské kolo středoškolského turnaje ve volejbale. Družstvo dívek z GPOA ve složení – Leischnerová Helena (kapitánka), Leischnerová Anna, Kubešová Michaela, Melichárková Denisa, Kolářová Amálie, Nechvátalová Tereza, Hrnčířová Kateřina, Veselá Sára a Svobodová Veronika se sešlo ve sportovní hale ve Znojmě.
Po zahájení se sedm týmů rozdělilo do dvou základních skupin, ve kterých se hrál systém všichni proti všem. Po odehrání základních skupin se na posledním místě ve čtyřčlenné skupině, a tím i celkovém posledním sedmém místě, umístilo Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo. V semifinále velmi vyrovnaně soupeřila škola GPOA proti Gymnáziu Šlapanice. Druhou dvojici tvořily školy Gymnázium Brno, Vídeňská a Gymnázium Vyškov. Nakonec se ve finále utkalo Gymnázium Vídeňská proti Šlapanicím. Po celodenním turnaji byly Šlapanice jasným vítězem bez jediné porážky. O třetí místo hrály dívky z Vyškova proti místní škole GPOA. Po dlouhém boji škola GPOA vyhrála.
Dívky z GPOA se umístily na 3. místě a získaly diplom s pohárem. Gratulujeme!!!

Mgr. Dana Nesnídalová


Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.