Previous Next

Bronz - Národní finále Florbal Challenge 17/18 Východ

Po úspěšném okresním a krajském kole KB Florbal Challenge postoupili naši chlapci do Národního finále-východ, které se konalo v pátek 6.4.2018 ve Sportovní hale VUT v Brně. O postup se zde utkalo 8 družstev chlapců z východní části republiky. Ve skupině se naši chlapci utkali s družstvy Wichterlovo gymnázium Ostrava, Hradebka Hradec Králové a SPŠ Třebíč. Postoupili ze třetího místa a účastnili se bojů o čtvrtfinále. Zde porazili SPŠ Chrudim a jejich boj pokračoval dále. Pro postup do finále se museli znovu utkat s velmi početným týmem Wichterlovo gymnázium Ostrava, kterému opět podlehli. V boji o bronz ale sebrali veškeré zbytky svých sil a porazili Hradebku Hradec Králové a obsadili krásné třetí místo.

Děkujeme chlapcům za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme ke krásnému úspěchu!!!!!!

Tým GPOA: Tomáš Bajko, Petr Beneš, Vítek Dvořák, Zdeněk Frank, Vojtěch Lehocký, Petr Mašek, David Dvořák, Jakub Ficko, Jan Molnár, Vojtěch Konečný, Rostislav Procházka, Michal Fruvirt
Skupina A: GPOA Znojmo, Wichterlovo gymnázium Ostrava, Hradebka Hradec, SPŠ Třebíč
Skupina B: Gymnázium Uničov, SPŠ Chrudim, Kostka team boys Vsetín, SPŠ Stavební Ostrava

Pořadí:
1. Wichterlovo gymnázium Ostrava
2. SPŠ Stavební Ostrava
3. GPOA Znojmo


Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.