Firemní dny JMK

Dne 4. 4. 2018 se žáci naší školy zúčastnili soutěže Firemní dny JMK; soutěž byla pilotní v rámci aktivity PODNIKAVOST projektu  KaPoDaV.
Hostitelem byla firma Artin, spol. s r.o., která se zabývá vývojem softwaru na zakázku. Firma zadala soutěžním týmům úkol naplánovat pro ně náborovou  akci. Součástí náborové akce bylo i zpracovat otázky a odpovědi pro komunikaci chatbota firmy s případnými zájemci o zaměstnání. Soutěžící byli na místě zařazeni do týmů, vždy jeden žák ze všech zúčastněných škol.
Naši žáci se v soutěži neztratili, byli součástí všech vítězných týmů. Prožili jsme velmi zábavný, náročný, ale hlavně příjemný den při tvůrčí činnosti.
Ing. Lenka Kseničová 

Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.