Previous Next

Ekotým - školní kolo

Dne 14.9.2017 se naší škole uskutečnilo školní kolo soutěže EKONOMICKÝ TÝM. Tato soutěž prověřuje jak teoretické znalosti žáků, tak i schopnost týmové spolupráce při prezentaci na odborné ekonomické téma. Velmi cennou zkušeností bylo to, že výkony soutěžících hodnotili odborníci z praxe. Tito naši sociální partneři umožňují našim žákům v průběhu studia vykonávat praxi nebo exkurzi a v této soutěži se představili v roli hodnotitelů prezentací.

Soutěže se zúčastnilo 6 týmů ze 4. ročníků, jejichž výkony byly velmi vyrovnané. Soutěžní porota vyhlásila vítězný tým, zároveň ale vybrala 3 žáky, kteří budou naši školu reprezentovat v krajském kole v Blansku.

Ing. Lenka Kseničová


Sdílejte tento článek
© 2019 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.