Previous Next

První ročníky se adaptovaly v přírodě a v loděnici

Také v letošním školním roce měli možnost žáci prvních ročníků první dny prožít s třídním učitelem a novou třídou mimo školní lavice. Většina využila báječné nabídky v Centru Vodárna, kde po absolvování kurzu lépe poznají sebe, spolužáky, město Znojmo a řeku Dyji. A to je důležité, protože velká část našich studentů bydlí mimo Znojmo.


Do NP Podyjí se s kvalifikovanými průvodci vydali některé třídy naší školy. G1.B jela autobusem do Čížova a pro některé určitě byla překvapením Hardeggská vyhlídka, která je ukryta uprostřed lesů, a hlavně hraniční most v rakouském Hardeggu. PI. A si prošla cestou-necestou od naší školy až na Králův stolec. Stejnou trasu, ale jiná třída, jiný den a jiný průvodce zvolil také třídní PI. B. Na Seasfieldův kámen a zpět zvládla cestu děvčata a hoši z PI. C.
Doufám, že příroda je dobrým startem do náročného školního kolotoče.

Mgr. Michaela Leischnerová, koordinátor EVVO


Sdílejte tento článek
© 2019 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.