Prezentace ročníkových prací studentů

Prezentace ročníkových prací studentů G3.B a G7.A, středa 22. prosince a čtvrtek 23. prosince, učebna č. 314 (velká fyzika).

Níže je uvedena tabulka rozpisů ročníkových prací :-).

 

 Středa

20.12.   Třída Název práce
9:00 Svoboda G3.B Na kole po Znojemsku
9:10 Ondrušová G3.B Průvodce mým skladatelským vývojem
9:20 Illek G7.A Vývoj fotbalových pravidel
9:30 Dvořák G7.A Fotbal očima trenéra
9:40 Sturzová G3.B Kulturní vyžití ve Znojmě
9:50 Kuřitková G3.B Český student v Anglii
10:00 Nerada G7.A Zemědělství v Česku
10:10 Poláček G7.A Význam sportu v dějinách lidstva
10:20 Černý G3.B Polovodiče
10:30 Kraus G3.B Vývoj znojemského pivovarnictví s důrazem na období 1945 – 1949 a dobový kontext
10:40 Schmuttermeier G7.A Točení krátkých filmů a recenze studentského filmu Dusík a jeho chladná stránka
10:50 Březovská G7.A Po stopách Odyssea
11:30 Kolodin G3.B Analýza chromozomů rostlin
11:40 Mareš G3.B Estery v dnešním světě
11:50 Teplá G7.A Vegetariánství
12:00 Večeřa G7.A Poker
12:10 Čechová G3.B Dobrovolnická organizace Adra
12:20 Bartoň G3.B Comparison of Flemings‘ novels and Bounds‘ films
12:30 Gomola G7.A Rekreační běh
12:40 Rosecký, Vozábal G7.A Historie PC techniky
12:00 Kyselý G3.B Vývoj a historie rapu v České republice a na Slovensku
13:10 Hazuchová G3.B Gránice
13:20 Pařezová G3.B Domov u lesa v Tavíkovicích

Čtvrtek

20.12.   Třída Název práce
8:00 Jelínková G3.B  
8:10 Hlaváčková G7.A Jihoafrická republika
8:20 Sobotková G3.B Doprava na Znojemsku
8:30 Heimlichová G7.A Sňatková politika královny Viktorie
8:40 Eliášová G3.B Zdobení těla
8:50 Čučková G3.B Tetování
9:00 Kolář G7.A Srpen 1968
9:10 Juránková G3.B Folklór dnes
9:20 Žmolová G7.A Příčiny vymírání organismů
9:30 Holcmannová G3.B Myslivost
10:10 Janál, Lahodná G7.A Archetypy žen, Archetypy mužů
10:30 Kotouč G3.B Kovové prvky kolem nás
10:40 Kremláčková G3.B Jak se stát vojákem z povolání
10:50 Durajka G7.A Historická data
11:30 Hnízdil G3.B Zobrazovací metody ve stomatologii
11:40 Rajchlová G7.A Racionální stravování
11:50 Čiháčková G3.B Sociální dávky – pomoc v hmotné nouzi
12:00 Škrabal G3.B Elektromobily
12:30 Střihavková G7.A Světelné znečištění města Znojma
12:40 Jílek G3.B Vývoj čištění odpadních vod na Znojemsku
12:50 Kocáková G3.B Bylo, nebylo…pohádka v proměnách času
13:00 Kliková G7.A Návrh stavby rodinného domu
13:10 Jirovská G3.B Cykloturistika – fenomén dnešní doby
13:20 Reiterová G7.A Mutualismus a parazitismus
13:30 Minich G3.B Výživa ve sportu
13:40 Kašpar G3.B Pohybové schopnosti

Sdílejte tento článek
© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.