Mgr. Jaromíra Rubáčková, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bětík Karel, Brounek Lukáš, Brounková Lucie, Březina Tomáš, Drbalová Eva, Fiala Lukáš, Heverová Kateřina, Horová Anežka, Irovský Dominik, Kacetlová Denisa, Kaliská Tereza, Kopečná Klára, Kotoučová Eva, Krátký Jindřich, Lazárek Tomáš, Nešporová Lucie, Pavlů Lucie, Půčková Bára, Rozvadovský Ondřej, Stulhofer Jan, Šarešová Vendula, Šípová Kateřina, Tomášek Petr, Vyskotová Kateřina, Dvořák Jakub, Habrdlová Veronika, Gurová Jiřina.

Mgr. Michaela Leischnerová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bojajová Gabriela, Brdová Daniela, Dao Duc Anh, Engelmann Jan, Heimlich Štěpán, Luskačová Veronika, Jansová Adéla, Jeřábek Jan, Kolman Marek, Konvičková Zuzana, Košíčková Michaela, Kruckovič Michal, Lazárková Gabriela, Pexová Aneta, Sklenářová Kristýna, Svobodová Sabina, Synek Pavel, Száková Barbora, Trtilová Lucie, Vítková Marcela, Vlčková Jana, Zezula Martin.

Mgr. Jiří Smolík, osmileté gymnázium A, denní studium,

Coufal Jaroslav, Culková Simona, Duroňová Terezie, Holub Jiří, Hortová Bára, Jadvižáková Jana, Jungmannová Anna, Kampová Barbora, Klika Antonín, Kozlíková Michaela, Krátká Kristýna, Litavec Petr, Novotná Linda, Savková Kateřina, Sedliačiková Kateřina, Sobol Martin, Stulhoferová Eva, Štruncová Bára, Tomášková Veronika, Traxler Jan, Trojanová Kristýna, Vejchoda Ondřej, Vodičková Tereza, Zifčák Jan.

Mgr. Eva Zielinská, osmileté gymnázium A, denní studium,

Boorová Pavla, Davidová Pavlína, Dufková Michaela, Hemalová Lýdie, Herman Tomáš, Horáková Jana, Hronová Michaela, Jaglarzová Veronika, Jalůvková Barbora, Komendová Anna, Košarková Kateřina,Kratochvílová Marie, Lazárek Michal, Lesonický Michal, Neuwirthová Eliška, Nováková Adéla, Nováková Dana, Novotný Radek, Popelka Martin, Procházková Martina, Říčková Zuzana, Stašková Veronika, Vašíková Natálie, Veselá Barbora, Vyskočilová Veronika, Zelenka Pavel, Rada Adam, Helešic Petr.

Mgr.  Jana Novotná, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bojajová Edita, Čírtek Jiří, Hubatková Gabriela, Hubrová Hana, Klika Jiří, Kmecová Kateřina, Knoppová Žaneta, Kolářová Karolína, Koukalová Marie, Kreuzwieserová Jitka, Menyjarová Monika, Muchová Aneta, Mynaříková Tereza, Ondráčková Tereza, Rosecká Vítězslava, Rudová Ludmila, Sehon Tomáš, Smolíková Pavla, Straka Jiří, Škorpíková Šárka, Veselková Gabriela, Zimmermannová Sandra, Černá Kristýna, Novotná Radka, Pojer Vojtěch.

Mgr. Petra Fuxová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Andělová Vlaďka, Beneš Matěj, Ducárová Kamila, Engelmannová Lucie, Kiliánová Kamila, Klempa Jaroslav, Konupčiková Michaela, Kurdík Stanislav, Novotná Klára, Paulová Nikol, Procházková Barbora, Rožnovská Anna - Marie, Řiháčková Jitka, Svoboda Jiří, Szmucová Vendula, Šafratová Iveta, Vaníček Patrik, Veselá Eva, Veselý Jakub, Lukášek Tomáš.

Mgr. Drahomíra Dvořáková, osmileté gymnázium A, denní studium,

Balík Tomáš, Benešová Kristýna, Do Thi Phuong Thuy, Holcmannová Markéta, Horinová Andrea, Horová Markéta, Hrubý Josef, Hrůza Ondřej, Jourová Soňa, Kincová Adéla, Lazárková Martina, Lesonický Roman, Menyjarová Petra, Mojžišová Hana, Moltašová Veronika, Novák Antonín, Pavlíček Václav, Pecinová Monika, Podaný Adam, Pospíšková Tereza, Řiháčková Eva, Říhová Barbora, Valenta Libor, Vaniová Klára, Vodák Marek, Vršková Alena.

Mgr. Dana Hrůzová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Augustová Michaela, Cuták Jan, Čermáková Marie, Hluchá Barbora, Horáková Eva, Hyklová Jitka, Jelínková Veronika, Kirillov Ruslan, Králová Zuzana, Němečková Alžběta, Oprchalová Linda, Procházková Radka, Ptáček Dalibor, Rožnovská Martina, Sapák Petr, Trávníček Jakub, Trojanová Karolína, Veselý Filip, Zelená Iveta, Ingerle Jaroslav.

Mgr. Ludmila Gretzová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Brančová Marcela, Brunclík Tomáš, Čech Aleš, Čermáková Jana, Černá Lenka, Dohnalová Aneta, Dřevěný Radek, Grolig Tomáš, Havel Vojtěch, Hemalová Kateřina, Holík Jakub, Horáková Miroslava, Krausová Kateřina, Kuchařík Martin, Kuchaříková Radka, Květoňová Anna, Litavec Pavel, Malíková Martina, Merková Hana, Michalcová Ria, Miléřová Lenka, Musil Tomáš, Piglová Jana, Šebesta Lukáš, Turková Veronika, Žiška Zbyněk, Rubáček František.

Mgr. Marie Pokorná, osmileté gymnázium A, denní studium,

Vítek Milan, Čopák Ondřej, Diviš Aleš, Ďurianová Petra, Hlaváčková Kristýna, Holík František, Illová Lenka, Jelínková Lenka, Krejčová Lucie, Kukačka Radek, Loub Miloš, Mikeš Martin, Novák Miroslav, Petříková Jana, Pfeffer Tomáš, Ruda Luboš, Seiler Jakub, Siruková Ivona, Sturz Zbyněk, Svobodová Alice, Vavřínová Daniela, Kořenský Tomáš.

Mgr. Taťána Plichtová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Andělová Petra, Bogdanová Eva, Caha Jaroslav, Doležalová Hana, Dvořák Petr, Dvořáková Petra, Hammer Lubomír, Havlíková Petra, Heimlichová Lucie, Kolářová Tereza, Kopecká Michaela, Korbelová Michaela, Krkoška David, Ptáčková Barbora, Skřivánková Soňa, Stavinohová Iva, Tevoltová Ivana, Veleba Michal, Veselá Lenka, Vránová Eliška, Zajíc Ondřej, Vyskotová Lucie.

Mgr. Vlasta Veselá, osmileté gymnázium A, denní studium,

Borkovec Lubomír, Cahová Dana, Fabíková Hana, Hazucha Ján, Holešinský Jan, Holíková Žaneta, Horká Michaela, Chmelířová Veronika, Chýla Marek, Jägerová Kateřina, Kovaříková Kateřina, Krátký Pavel, Kratochvíl Viktor, Látalová Jana, Marešová Petra, Mühlbergerová Martina, Sabáček Radek, Soukalová Veronika, Svoboda Jiří, Šalamounová Eva, Tesařová Lucie, Ušelová Kateřina, Vlčková Libuše, Zezulová Hana, Bučková Zdeňka.

Mgr. Jana Holubová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Bulínová Alena, Divišová Lenka, Dvořáková Ivana, Hlávka Vítězslav, Hluchá Zuzana, Hrubantová Kateřina, Jordánková Jana, Kleban Karel, Koprová Lenka, Krejčová Monika, Nevrkla Pavel, Pinesová Stanislava, Rejta Michal, Stehlík Jiří, Štanclová Zuzana, Trojanová Anna. Hájek Jan, Gajdošová Zuzana, Nemešová Lenka.

PaedDr. Alena Havlová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Adamíková Barbora, Adámková Lucie, Bystřická Lenka, Coufalová Aneta, Garčar Roman, Ježková Drahomíra, Karl Tomáš, Klebanová Lenka, Krula Aleš, Kubíková Lenka, Mazáčová Monika, Michalovič Pavel, Mynaříková Romana, Petrůsková Petra, Pines Mario, Ropíková Eva, Rulfová Soňa, Šipošová Simona, Štěpánková Veronika, Veselá Jitka, Vlašinová Martina, Vobůrková Petra, Worbisová Ludmila, Vacková Petra.

Mgr. Monika Kašparová, osmileté gymnázium A, denní studium,

Hemala Bohuslav, Hutař Aleš, Korecký Jiří, Novotný Pavel, Plocr Tomáš, Prudký Tomáš, Šlapák Lubomír, Wolczyk David, Dukátová Zuzana, Kamarádová Lucie, Kölblová Lucie, Lehoczká Adriana, Margetinová Kristýna, Mariánusová Vendula, Poláková Bohumíra, Svobodová Martina, Štěpánková Klára, Zatloukalová Jana, Ludvíková Soňa.

Strana 1 z 2

© Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, všechna práva vyhrazena.